Slalomové tyče Eurogripp s homologací FIS

Po letech testování nejlepšími italskými a zahraničními týmy byly vytvořeny ideální slalomové tyče pro závodní i tréninkové účely. Sportovci oceňují rychlost kloubu a měkkost polykarbonátové tyče, která redukuje zpětnou sílu při nárazu na minimum.Výše uvedené kvality oceňují také trenéři, její lehkost, odolnost, a snadnost, se kterou může být osazena a následně vyjmuta ze sněhu.

Slalomové tyče se musí přizpůsobit různým situacím a sněhovým podmínkám. Z tohoto důvodu byla vytvořena široká kolekce slalomových tyčí pro použití v tréninku a v závodech všech úrovní, od dětských tyčí pro nejmladší až po Eurogripp slalomové tyče používané ve Světovém poháru.

Tyče jsou velmi bezpečné, což je dělá ideální pro všechny věkové a výkonnostní úrovně. Z těchto důvodů byly naše tyče prvními, které byly schváleny novými pravidly FIS.

 

Kloub

Kloub u tyčí Eurogripp je vyroben z oceli a opravdu jednoduše uchycen. Ve střední části kloubu je jen jeden plastový kroužek. Tedy celkově je kloub nižší a nestává se obvyklá věc, že při nárazu botou do tyče prasknou plastové kroužky. Klobová pružina je navržena tak, aby se tyč po nárazu velmi rychle vrátila do svislé polohy. Nestává se tedy, že tyč zůstane ležet.

kloub

pruzina